Neslihan Atagül’den Kadir Doğulu’ya: Onun en güzel hediyesi benim

 Neslihan Atagül önceki gün Etiler’de bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı. Başarılı oyuncu, geçtiğimiz günlerde menajerlik sistemine alternatif olarak kendi kariyerini yönetme vizyonuyla NAD Representation Team adı altında bir temsiliyet ekibi kurduğunu duyurmuştu.

Konuyla ilgili detaylarını paylaşan oyuncu “Kararları oy birliği ile alıyoruz, genç ve dinamik bir ekibimiz var, mutluyum bu şekilde ilerlediğim için, aynı zamanda Türkiye’de ilk ben uyguluyorum bu sistemi, umarım örnek olur ve devamı gelir.” dedi.

“BENDE FENA SAYILMAM”

Gazetecilerin “Hiç korkmadınız mı? Sonuçta yapım şirketleri ile arası çok güçlü olan menajerler var.” sorusuna oyuncu “Evet doğru var ama ben de fena sayılmam.” diyerek cevap verdi. 

“ORGANİK BESLENMEYE ÖZEN GÖSTERİYORUM”

Son günlerde bahçe paylaşımlarıyla çok konuşulan oyuncu “Yeni değil, sürekli bağ bahçe işleri ile uğraşıyorum, domates, salatalık, biber, patlıcan, kabak ektim. Kiraz ağaçlarım da meyve vermeye başladı. Organik beslenmeye özen gösteriyorum, bu hobi değil zorunluluk oldu benim için, bir gün bu işin ticaretini değil de ikramını yapmayı düşünüyorum.” diye konuştu.

“AYNI SETİ PAYLAŞMAK MUAZZAM”

Ana akımı özlediğini ve yoğun tempoda çalışmanın ilişkisini etkilemediğini söyleyen oyuncu “Zaten ikimiz aynı anda çalışmıyoruz, ikimizin de aynı projede yer alması kötü değil iyi bir şey bence çünkü yıllardır bildiğin ve gözünün içine bakarak anlaştığın bir adamla yani eşinle aynı seti paylaşmak muazzam bir şey çünkü ben onunla ömrümü paylaşıyorum.” dedi. 

“KADİR’İN EN GÜZEL HEDİYESİ BENİM”

Geçtiğimiz ay Kadir Doğulu 42.yaşını kutlamıştı. Gazetecilerin ‘Hediye aldınız mı?’ sorusuna oyuncu “Hediye almadım, yani bizim aramızda öyle şartnameler yok, zaten onun en güzel hediyesi benim.” diyerek cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir