Yasak aşkın ilk fotoğrafı! Flaşlar patlayınca panik oldular

Zeynep Beşerler, 10 yıl önce Emir İçgören ile evlenmiş, 2016’da oğulları Kerem dünyaya gelmişti. Gözlerden uzak bir yaşam süren çift, ‘boşanma’ haberleriyle gündeme gelmişti. İddiaya göre; İçgören’in eşini aldatmasının ardından çift, ayrı yaşama kararı almıştı.

Evlilik sonrası oyunculuk kariyerine devam etmeyen, son olarak fenomen dizi ‘Arka Sokaklar’da rol alan Zeynep Beşerler, geçtiğimiz aylarda Akmerkez’de görüntülenmişti.

“BANA SORMANIZ GEREKEN BİR ŞEY DEĞİL”

Aldatıldığı için eşi Emir İçgören ile ayrıldığına dair sorular karşısında açıklama yapan ünlü isim, şu ifadeleri kullanmıştı:

Her şey şu an şahane. Ortada çocuk var. Arkadaşlık tabii ki devam ediyor. İhanet gibi bir şey yok. Bana da sormanız gereken bir şey değil bu.

Kısa bir süre sonra ise ikilinin sessiz sedasız boşandığı ve İçgören’in tasarımcı Ayşegül Kuru ile yasak aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

KAMERALARI GÖRÜNCE NE YAPACAKLARINI ŞAŞIRDILAR

Boşanmanın ardından ilk kez objektiflere takılan Emir İçgören, yasak aşkı Ayşegül Kuru ile yakalandı. Bebek’te bir mekanda arkadaşlarıyla eğlenen ikili, kameraları görünce ne yapacağını şaşırdı.

Flaşların patlamasıyla bir anda panik olan ikili, neredeyse masanın altına saklandı. Eliyle yüzünü gizlemeye çalışan Ayşegül Kuru görüntülenmek istemezken, Emir İçgören hemen masadan kalkarak oradan uzaklaştı.

ÇAREYİ SEVGİLİSİNİN YANINA GİTMEKTE BULDU

Bir süre mekanın dışında telefonla konuşan iş insanı, görüntülenmekten kurtulamayınca çareyi tekrar sevgilisinin yanına gitmekte buldu. Kameralardan rahatsız olan ikili, eğlenceye mekanın iç kısmında devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir